Metszetek Tételek száma: 57
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2478509
10809
405
Engravings
Vurm József nagyváradi püspök litografált portréja. lapméret: 36x56 cm 2478688
10810
405
Engravings
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883)-J.M. Kolb: Balán Sz.Domokosnál, Pest, Lauffer és Stolp, (Darmstadt, G. G. Lange-ny.), színezett acélmetszet, paszpartuban, foltos, 14×19 cm Üvegezett keretben 2498303
10811
405
Engravings
cca 1900-1910 Rembrandt van Rijn (1606-1669) rézkarca után: Önarckép. Heliogravűr, papír, lap jobb alsó sarkában kisebb törésnyommal, 15x12,5 cm 2478400
10812
405
Engravings
cca 1850 A Diósgyőri várrom. Prior- Archer Szenezett acélmetszet. paszpartuban, üvegezett keretben 12x16 cm Néhány folttal. 2478367
10813
405
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)- Hatlitscheck: A Varini várrom (Várna, Felvidék), Ruine Varin. színezett acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett keretben, 11x16 cm 2478370
10814
405
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883)- Földvár (Marienburg, Erdély) romjai. színezett acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett keretben, 12x17 cm 2478358
10815
405
Engravings
cca 1860 Ludwig Rohbock (1820-1883) - J(ohann) Poppel (1807-1882): Pécs városa, acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett keretben, 11x15 cm 2478364
10816
405
Engravings
cca 1850 Schloss und Kloster Illock / Újlak, Szerémség, Ludwig Rohbock. Színezett acélmetszet, papír, paszpartuban, üvegezett keretben, 11x6 cm 2500835
10817
405
Engravings
cca 1850 Adolphe Rouargue (1810-1884): Hongrois et Croates, Paris, F. Chardon, kézzel színezett acélmetszet, paszpartuban, 11,5x16 cm 2501456
10818
405
Engravings
cca 1760 Eszterházy Károly püspök. Rézmetszet papír. Üvegezett fakeretben. 18x12 cm 2501460
10819
405
Engravings
cca 1860 Széchényi György érsek. Rézmetszet papír. Üvegezett fakeretben. 25x19 cm 2499297
10820
405
Engravings
cca 1850-60 2 db metszet keretben: Ender rajza után, Karl Mahlknecht (1810-1893) metszése: Országgyűlés. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. 11x7 cm + Ender rajza után, Mayer Károly metszése: Omode és Hedvig. Acélmetszet, papír. Jelzett a metszeten. 11x7 cm. Üvegezett fa keretben. Paszpartu és lapok kissé foltosak. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft