Samu Hajnalka (?-): Fénylő ősz. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 4... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Samu-Hajnalka-Fenylo-osz-Akril-vaszon-Jelzett-a-hatoldalan-46x55-cm~II2501224
2501224
10073
405
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Samu Hajnalka (?-): Fénylő ősz. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 46x55 cm
: pelikán_kristóf