Rezes Molnár Mihály (1921-?): Öreg nádas (Balatonpart). Olaj, farost,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Rezes-Molnar-Mihaly-1921-Oreg-nadas-Balatonpart-Olaj-farost-jelzett-Fa-keretben-11-5~II2497994
2497994
10078
405
Leírás: Rezes Molnár Mihály (1921-?): Öreg nádas (Balatonpart). Olaj, farost, jelzett. Fa keretben. 11,5x16,5 cm
: pelikán_kristóf