Ócsvár Rezső (1877-1968): Lovak. Kréta, papír, jelzett, sérült (törésn... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Ocsvar-Rezso-1877-1968-Lovak-Kreta-papir-jelzett-serult-toresnyomokkal-foltos-29~II2472806
2472806
10184
405
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Ócsvár Rezső (1877-1968): Lovak. Kréta, papír, jelzett, sérült (törésnyomokkal), foltos, 29,5×39,5 cm
: ekb