Mende Gusztáv(1899-1963): Műterem sarok. Olaj, vászon, , sérült keretb... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Mende-Gusztav1899-1963-Muterem-sarok-Olaj-vaszon-serult-keretben-62x56-cm~II2500233
2500233
10002
405
65000
Leírás: Mende Gusztáv(1899-1963): Műterem sarok. Olaj, vászon, , sérült keretben, 62x56 cm
: pelikán_kristóf