Krafcsik Adolf (1953-2017): Kárpátok (Kárpátalja). Olaj, vászon. Jelzé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Krafcsik-Adolf-1953-2017-Karpatok-Karpatalja-Olaj-vaszon-Jelzes-nelkul-Dekorativ-f~II2499286
2499286
10034
405
30000
Leírás: Krafcsik Adolf (1953-2017): Kárpátok (Kárpátalja). Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Dekoratív fa keretben. 57x77 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: