20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD
Kliené Róna Klára (1901-1987): Gyerekarc, pasztell, papír, sérülésekkel, jelzett, paszpartuban, sérült üvegezett keretben. 61×47 cm (Szerepelt a BÁV 35, művészeti aukcióján)