Boros Attila (1971- ): Erdei találka. Olaj, vászon. 50x70cm, szép deko... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/405/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Boros-Attila-1971-Erdei-talalka-Olaj-vaszon-50x70cm-szep-dekorativ-fakeretben~II2501623
2501623
10003
405
60000
Leírás: Boros Attila (1971- ): Erdei találka. Olaj, vászon. 50x70cm, szép dekoratív fakeretben.
: nagy_andras