Herendi porcelán kislány babával, kézzel festett, jelzett, sérült, m:... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-porcelan-kislany-babaval-kezzel-festett-jelzett-serult-m-12-5-cm~II2491172
2491172
11289
404
Leírás: Herendi porcelán kislány babával, kézzel festett, jelzett, sérült, m: 12,5 cm
: karap_norbert