Herendi kis kaspó, háncsnyomott porcelán, m: 9 cm. Jelzett, másodosztá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-kis-kaspo-hancsnyomott-porcelan-m-9-cm-Jelzett-masodosztaly-kezzel-festett-aprC3~II2491606
2491606
11242
404
Leírás: Herendi kis kaspó, háncsnyomott porcelán, m: 9 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, apró kopásokkal.
: karap_norbert