Herendi Levese tál porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, kopott.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Levese-tal-porcelan-feher-mazas-jelzett-hibatlan-kopott-34x21x22-cm~II2497467
2497467
11237
404
Leírás: Herendi Levese tál porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, kopott. 34x21x22 cm
: nagy_andras