Bavaria kézzel porcelán szószostál, jelzett, kopott, 20x14x9cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Bavaria-kezzel-porcelan-szoszostal-jelzett-kopott-20x14x9cm~II2496838
2496838
11494
404
Kikiáltási ár:
2 800 Ft 7,57 EUR , 8,24 USD
Leírás: Bavaria kézzel porcelán szószostál, jelzett, kopott, 20x14x9cm
: karap_norbert