Porcelán Tételek száma: 363
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2491607
11243
404
Herendi virágmintás kaspó, m: 12 cm. Jelzett, másodosztály, kézzel festett, kopott. 2433206
11244
404
6500
Herendi petrezselyem mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, jelzett, lepattanással a rózsán. d: 11, m: 10 cm 2497011
11245
404
Herendi dísztányér, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott. d: 13 cm 2497470
11246
404
Herendi Salátás tál porcelán , fehér mázas, jelzett, hibátlan, kopott. 26x26x9 cm 2493368
11247
404
Herendi Porcelángyár emléktál, biszkvit/fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm. Fény felé tartós. Jubileumi jelzéssel, díszdobozban / hold to light 2491639
11248
404
3 db Herendi bonbonier. Kézzel festett porcelán. Jelzett, apró csorbákkal, kopásokkal. 2492967
11249
404
Herendi Tertia rózsás gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, lepattanásokkal, sérülésekkel d: 11 cm 2490186
11250
404
Herendi virág mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, 15×9 cm 2495281
11251
404
Herendi virágmintás, háncsnyomott kaspó. Kézzel festett, jelzett, másodosztály, néhány apró lepattanással, m: 11 cm, d: 15,5 cm 2495269
11252
404
Herendi virágmintás kaspó. Kézzel festett, jelzett, másodosztály, alján apró lepattanással, m: 9,5 cm 2490183
11253
404
Herendi Porcelángyár litofán emléktál, biszkvit/fehér mázas, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, d: 18 cm 2491632
11254
404
Herendi virágmintás kis levesestál. Kézzel festett porcelán, jelzett, sérült, m: 15 cm, d: 20 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft