4 db Herendi zöld Apponyi mintás tálka. Jelzett, apró kopásokkal, kézz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/4-db-Herendi-zold-Apponyi-mintas-talka-Jelzett-apro-kopasokkal-kezzel-festett-porcelan-14~II2491619
2491619
11216
404
Leírás: 4 db Herendi zöld Apponyi mintás tálka. Jelzett, apró kopásokkal, kézzel festett porcelán. 14×9 cm.
: karap_norbert