1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
2 db román porcelán figura, kézzel festett, jelzett (Arpo, Alba Iulia), kisebb kopásnyomokkal, az egyik talpán apró lepattanással, m: 19 cm, 16 cm