Schütz Cilli fali dísztál. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében ta... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~500006/Schutz-Cilli-fali-disztal-Szines-mazakkal-festett-fajansz-Obleben-tavirozsak-Jelzett-Ko~II2491086
2491086
11129
404
15000
Art-ceramics
Leírás: Schütz Cilli fali dísztál. Színes mázakkal festett fajansz. Öblében tavirózsák. Jelzett. Korának megfelelő mázrepedésekkel kopásokkal. d: 32 cm
: karap_norbert