Kerámiák

Tételek száma: 182

Mázas kerámia sörös korsó, ón fedéllel, jelzett, sérült, m: 21 cm
11132.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gyűrűtartó, kerámia, irizáló réteggel. Hibátlan, m: 25 cm
11133.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tál, kerámia, apró repedések és -lepattanások. m: 10 cm, d: 22 cm
11134.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Ismeretlen keramikus: Álló ló, kerámia, hibátlan, m: 31 cm
11135.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Pásztor kerámia sószóró, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10cm
11136.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2 db fali relief, kerámia, jelzés nélkül, kopott, (Olimpiai birkózók: Ez az öntvény, amely egy Kr. e. 500 körül Athénban készült dombormű előlapjáról készült, egy tornaterem jelenetét mutatja, két birkózóval és két-két atlétával mindkét oldalon, és az arisztokratikus testmozgás és szabadidő életmódot idézi. 13x33cm Nagy Sándort harci szekéren, egyhíres 18. századi dán szobrász, Thorvaldsen által készített relief reprodukciója. 15x24cm)
11137.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
10
HAIG Wishkey feliratos kerámia készlet (habverő, jégtartó, szódáskanna) Hibátlan.
11138.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Mázas kínai kerámia figura, sérülésekkel, hiányos, m: 9,5 cm
11139.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kínai mázas kerámia figura, sérülésekkel, m: 8,5 cm
11140.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Herend pottery kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 19 cm
11141.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Rubboli Gualdo kézzel festett irizáló mázas kerámia váza, kis mázhibákkal, m: 22 cm
11142.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Boros készlet, retró mázas kerámia. Kopott, máz repedt. m: 7 és 23 cm
11143.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft