Magyar és külföldi aranypénzek és emlékveretek

Tételek száma: 52

2004. 50.000Ft Au Hunyadi Mátyás király (10,05g/0.986) T:PP Hungary 2004. 50.000 Forint King Matthias Corvinus (10,05g/0.986) C:PP Adamo EM215, Krause KM#803
30860.

2004. 50.000Ft Au "Hunyadi Mátyás király" (10,05g/0.986) T:PP Hungary 2004. 50.000 Forint "King Matthias Corvinus" (10,05g/0.986) C:PP Adamo EM215, Krause KM#803

Kikiáltási ár:
180 000 Ft
486,49
529,41
2006. 100.000Ft Au Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc 50. évfordulója (21,06g/0.986) T:PP fo. Hungary 2006. 100.000 Forint 50th Anniversary of the 1956 Hungarian Revolution and War of Independence (21,06g/0.986) C:PP spotted Adamo EM207, Krause KM#796
30861.

2006. 100.000Ft Au "Az 1956-os magyar forradalom és szabadságharc 50. évfordulója" (21,06g/0.986) T:PP fo. Hungary 2006. 100.000 Forint "50th Anniversary of the 1956 Hungarian Revolution and War of Independence (21,06g/0.986) C:PP spotted Adamo EM207, Krause KM#796

Kikiáltási ár:
360 000 Ft
972,97
1 058,82
2009. 50.000Ft Au Kazinczy Ferenc születésének 250. évfordulója (10g/0.986) T:PP  Hungary 2009. 50.000 Forint Au 250th Anniversary of Birth of Ferenc Kazinczy (10g/0.986) C:PP  Adamo EM225
30862.

2009. 50.000Ft Au "Kazinczy Ferenc születésének 250. évfordulója" (10g/0.986) T:PP Hungary 2009. 50.000 Forint Au "250th Anniversary of Birth of Ferenc Kazinczy" (10g/0.986) C:PP Adamo EM225

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
558,82
2009. 50.000Ft Au Kazinczy Ferenc születésének 250. évfordulója (10g/0.986) T:PP fo. Hungary 2009. 50.000 Forint Au 250th Anniversary of Birth of Ferenc Kazinczy (10g/0.986) C:PP spotted Adamo EM225
30863.

2009. 50.000Ft Au "Kazinczy Ferenc születésének 250. évfordulója" (10g/0.986) T:PP fo. Hungary 2009. 50.000 Forint Au "250th Anniversary of Birth of Ferenc Kazinczy" (10g/0.986) C:PP spotted Adamo EM225

Kikiáltási ár:
190 000 Ft
513,51
558,82
1995. Szent László - Könyves Kálmán Ag emlékérem Au maggal, dísztokban, számozott tanúsítvánnyal (Ag: 12,2g/0.999, Au: 2,3g/0.999) T:PP patina
30864.

1995. "Szent László - Könyves Kálmán" Ag emlékérem Au maggal, dísztokban, számozott tanúsítvánnyal (Ag: 12,2g/0.999, Au: 2,3g/0.999) T:PP patina

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
1996. Az 1896-os Olimpiai érem miniatűr replikája jelzett Au emlékérem SZG gyártói és KÓPIA jelzéssel (4,01g/0.999/21,5mm) T:PP 1996. A miniature replica of the 1896 Olympic Medal marked Au medallion with SZG makers mark and KÓPIA (Copy) mark (4,01g/0.999/21,5mm) C:PP
30865.

1996. "Az 1896-os Olimpiai érem miniatűr replikája" jelzett Au emlékérem "SZG" gyártói és "KÓPIA" jelzéssel (4,01g/0.999/21,5mm) T:PP 1996. "A miniature replica of the 1896 Olympic Medal" marked Au medallion with "SZG" maker's mark and "KÓPIA (Copy)" mark (4,01g/0.999/21,5mm) C:PP

Kikiáltási ár:
75 000 Ft
202,70
220,59
Amerikai Egyesült Állmok 1894. 20$ Au Liberty Philadelphia (33,43g/0.900) jelzett Au keretben (8,39g/0.750) T:2 kis ü. USA 1894. 20 Dollars Au Liberty Philadelphia (33,43g/0.900) in hallmarked Au frame (8,39g/0.750) C:XF small dings Krause KM# 74.3
30866.

Amerikai Egyesült Állmok 1894. 20$ Au "Liberty" Philadelphia (33,43g/0.900) jelzett Au keretben (8,39g/0.750) T:2 kis ü. USA 1894. 20 Dollars Au "Liberty" Philadelphia (33,43g/0.900) in hallmarked Au frame (8,39g/0.750) C:XF small dings Krause KM# 74.3

Kikiáltási ár:
700 000 Ft
1 891,89
2 058,82
Ausztria 1905. 10K Au Ferenc József (3,39g/0.900) T:1-,2 Austria 1905. 10 Corona Au Franz Joseph I (3,39g/0.900) C:AU,XF Krause KM#2805
30867.

Ausztria 1905. 10K Au "Ferenc József" (3,39g/0.900) T:1-,2 Austria 1905. 10 Corona Au "Franz Joseph I" (3,39g/0.900) C:AU,XF Krause KM#2805

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Ausztria 1908. 10K Au Ferenc József uralkodásának 60 éves jubileuma (3,38g/0.900) T:1- Austria 1908. 10 Corona Au Franz Joseph - 60th Anniversary of Reign (3.38g/0.900) C:AU Krause KM#2810
30868.

Ausztria 1908. 10K Au "Ferenc József uralkodásának 60 éves jubileuma" (3,38g/0.900) T:1- Austria 1908. 10 Corona Au "Franz Joseph - 60th Anniversary of Reign" (3.38g/0.900) C:AU Krause KM#2810

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Ausztria 1909. 10K Au Ferenc József (3,39g/0.900) T:2,2- Austria 1909. 10 Corona Au Franz Joseph I (3,39g/0.900) C:XF,VF Krause KM#2815
30869.

Ausztria 1909. 10K Au "Ferenc József" (3,39g/0.900) T:2,2- Austria 1909. 10 Corona Au "Franz Joseph I" (3,39g/0.900) C:XF,VF Krause KM#2815

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Ausztria 1915. 1D Au Ferenc József utánveret (3,50g/0.986) fémjelzett Au foglalatban (4,35g/0.585) T:1 / Austria 1915. 1 Ducat Au Franz Joseph I restrike (3,50g/0.986) in hallmarked Au ring (4,35g/0,585) C:AU (PP) Krause KM# 2267
30870.

Ausztria 1915. 1D Au "Ferenc József" utánveret (3,50g/0.986) fémjelzett Au foglalatban (4,35g/0.585) T:1 / Austria 1915. 1 Ducat Au "Franz Joseph I" restrike (3,50g/0.986) in hallmarked Au ring (4,35g/0,585) C:AU (PP) Krause KM# 2267

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Ausztria 1915. Dukát Au Ferenc József utánveret, jelzett Au gyűrű foglalatban (Br: 6,70g/a gyűrű 0.580/az érme 0.986) T:1- Austria 1915. Ducat Au Franz Joseph restrike, framed in hallmarked Au ring (Br: 6,70g/the ring 0.580/the coin 0.986) C:AU Krause KM#2267
30871.

Ausztria 1915. Dukát Au "Ferenc József" utánveret, jelzett Au gyűrű foglalatban (Br: 6,70g/a gyűrű 0.580/az érme 0.986) T:1- Austria 1915. Ducat Au "Franz Joseph" restrike, framed in hallmarked Au ring (Br: 6,70g/the ring 0.580/the coin 0.986) C:AU Krause KM#2267

Kikiáltási ár:
85 000 Ft
229,73
250,00

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft