Magyar zászló Rodostói tanya- Szeretett Elnökünknek, festett papír, 2... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Tortenelmi-dokumentumok-keziratok-erdekessegek~500021/Magyar-zaszlo-Rodostoi-tanya-Szeretett-Elnokunknek-festett-papir-2-db-kopott-serult-24~II2440106
2440106
12770
404
Historical documents, manuscripts
Leírás: Magyar zászló Rodostói tanya- Szeretett Elnökünknek, festett papír, 2 db, kopott, sérült, 24x150 , 24x120 cm
: nagy_andras