Térképek

Tételek száma: 69

cca 1930-1940 A Pilisi hegyek turistatérképe. A Magyar Turista-Egyesület térképei I. sz. Terv.: Dr. Cholnoky Jenő. 1 : 40.000. Bp., Aczél Testvérek, apró sérülésekkel, 83x66 cm
13340.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1930-1940 A Duna Budapest-Vác szakaszának térképe. Vízi sporttérképek 5. sz. II. kiadás. 1 : 25.000. Bp., M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, kis sérülésekkel, 95x41,5 cm
13341.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1956 Magyarországi autóutak térképe. Bp., 1956, Kartográfia. Benne a korabeli szocialista Magyarország térképével, rajta érdekes szocialista nevekkel is, pl.: Sztálinváros. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kijáró lappal.
13342.

1956 Magyarországi autóutak térképe. Bp., 1956, Kartográfia. Benne a korabeli szocialista Magyarország térképével, rajta érdekes szocialista nevekkel is, pl.: "Sztálinváros." Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy-két kijáró lappal.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1920 Magyarország gazdaságföldrajzi térképe. Dr. Teleki Pál gróf és dr. Cholnoky Jenő közreműködésével szerk.: dr. Fodor Ferenc. 1 : 1.500.000, Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt. Gazdasági adatokkal, statisztikákkal, közte a trianoni békeszerződés által okozott ipari és gazdasági veszteségekkel, három nyelven (magyar, francia, angol). Intézményi bélyegzőkkel, hajtva, kis sérülésekkel, 84x63 cm
13343.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
11
13344.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1914 Budapest székesfőváros térképe. Melléklet a Budapesti Czim- és Lakásjegyzék 1914 évi XXVI. évfolyamához. 1 : 15.000. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., 12 db korabeli hirdetéssel, hajtva, kis sérülésekkel, 109x82 cm
13345.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
cca 1941 Nógrád vármegye térképe. 1 : 335.000. Bp., M. kir. honv. Térk. Int., hajtva, 50x34,5 cm
13346.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
6 db vegyes térkép: Európa meteorológia térképe, Korfu útikönyv és térkép, USA, Párizs térképe, Olaszország autóstérképe, politikai világtérkép. Vegyes méretben.
13347.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1933-1937 A Mátra hegység, kirándulók térképe, kiadja a Magyar Kir. Állami Térképészet, 1:50000, 62x90 cm, apró szakadással
13348.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1960-1970 5 db magyar turistatérkép (Budai-hegység; Karancs, Medves és a Heves-Borsodi-dombság; Mátra; Mecsek; Göcsej). Bp., Kartográfiai Vállalat
13349.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1973-1974 Magyarország autóbusz-hálózata, Kartográfiai Vállalat, szakadással, 65×68 cm
13350.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1984 A nagymarosi vízlépcső főbb létesítményei, térkép jelmagyarázattal, szakadással, 66×91 cm
13351.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft