Okmányok

Tételek száma: 134

1918 Cégjegyzési okirat Lakásépítő Rt. részére
12631.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1919 Bp., a Lengyel Köztársaság Magyarországi Képviselete által kiállított kétnyelvű oltalomlevél a Tanácsköztársaság idejéből, lengyelországi illetőségű magyar személy részére, fényképpel, pecsétekkel, két későbbi feljegyzéssel. Hajtva, kissé sérült, foltos, 34x21 cm
12632.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1920 Nagyvárad Felső kereskedelmi Iskola találkozási szerződés egy aláírt és egy kitöltetlen példány
12633.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1920 Balassagyarmat, halászjegy, középen hajtott
12634.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1922-1927 Magyar Királyi Államvasutak 2 db személyi azonossági igazoló jegy
12635.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1922 Magyar Királyi Államvasutak személyazonossági igazolójegye keményhátú fotón
12636.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1923 Nagy méretű litografált tanulólevél elektrotechnikus részére. 65x48 cm
12637.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1923-24 Pázmány Péter Tudományegyetem fényképes leckekönyv, Ifj. Szinnyei József rektor valamint Négyesy László, Gombocz Zoltán, Császár Elemér, Eckhardt Sándor, Áldásy Antal tanárok aláírásaival, okmánybélyegekkel, kopott vászonkötésben
12638.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1923 Szerb Horvát Szlovén Királyság által kiállított útlevél, I. Péter neve I. Sándorra javítva
12639.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1924 Pázmány Péter Tudományegyetem által kiállított diploma
12640.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1925-26 A Párizsi Egyetemen tanuló magyar hallgató fényképes leckekönyve, többek közt Joseph Bédier, Fernand Baldensperger, Henri Chamard, Fortunat Strowski tanárok aláírásaival, kopott vászonkötésben / autograph signatures
12641.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1926-1943 Vadászjegy, fénykép nélkül, hiánnyal + fegyvertartási engedély
12642.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft