cca 1910-1920 Isztambul, Ahmed szultán dzsámija (Kék mecset), híd villamossal és gőzhajókkal, városi látképek, 4 db nagyméretű fotó, 38x25 cm és 39,5x28,5 cm közötti méretben / cca 1910-1920 Istanbul, Sultan Ahmet Camii (Blue Mosque), bridge with tram and steamships, general view, 4 large-size vintage photos, between 38x25 cm and 39.5x28.5 cm
1980 Kozák A. (MTI): A Feszty körkép restaurálása, bőséges magyarázó szöveggel, 2 db sajtófotó, hozzáadva egy képeslapot a táltos áldozatbemutatásáról, 18x21 cm
cca 1930 Vitézi bál díszemelvénye, Horthy Miklós és felesége, hátoldalon feliratozott és pecséttel jelzett fotó Schäffer műterméből, felületén törésnyom, 11,5×17,5 cm