Bolhapiac Tételek száma: 610
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2497143
12238
404
Flea Market
Óriás köves bizsu gyűrű. m: 62 2496859
12239
404
Flea Market
Bizsu fém karperec, kék kővel, d: 6 cm 2497219
12240
404
Flea Market
23 db préselt borostyán kő 2497206
12241
404
Flea Market
2496825
12242
404
Flea Market
Bross, porcelán, jelzett, kopott, 4x4cm 2496828
12243
404
Flea Market
2497381
12244
404
Flea Market
Camea jellegű bross. d: 6 cm 2496830
12245
404
Flea Market
Bizsu karreif, flitterekkel díszítve, d: 5x6cm 2496928
12246
404
Flea Market
Gyöngyházberakásos tűtartó, réz benzines öngyújtó. Kopott. 2494092
12247
404
Flea Market
cca 1940 Hydrophil gaze steril kötszer, eredeti, bontatlan csomagolásában, korabeli elsősegély csomag darabja, 12x6,5x3,5 cm 2494056
12248
404
Flea Market
1980-as moszkvai olimpia logójával ellátott bőr szemüvegtok, kissé kopottas, 15x8 cm 2494347
12249
404
Flea Market
cca 1930 Mentanol Fertőtlenítő és érzéstelenítő Menthol-Cocain-Borax tabletta, fém gyógyszeres doboz, "Orvosi minta" felirattal, belül reklámmal, Dr. Wander gyógyszer és tápszergyár Rt. Bp., 6,5x6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft