Bolhapiac Tételek száma: 610
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2433877
12022
404
Flea Market
Barátság Dalkör márvány fali dísz, fém rátéttel. 17x20 cm 2466612
12023
404
Flea Market
Hotel Dorottya Kaposvár bőr mappa, kopásnyomokkal, 34×25 cm 2461968
12024
404
Flea Market
Öntöttvas melegítő / spiritusz főző oroszlán lábas. d: 22 cm 2460080
12025
404
2200
Flea Market
Bőr fotóalbum dombornyomott képpel 39x29 cm 2459879
12026
404
Flea Market
Műszerállvány, állvány, tripod teodolithoz tokkal. Kinyitható 40 cm 2270492
12027
404
Flea Market
Retró karácsonyfadísz, havas arany toboz, h: 9 cm 2269934
12028
404
Flea Market
Retró karácsonyfadísz, kakas figura, h: 10 cm 2270065
12029
404
Flea Market
Retró karácsonyfadísz, arany toboz, a fején sérült, h: 8 cm 2270483
12030
404
Flea Market
Retró karácsonyfadísz, havas arany toboz, h: 9 cm 2270030
12031
404
Flea Market
Retró karácsonyfadísz, zöld csengő, h: 7 cm 2270016
12032
404
Flea Market
Retró karácsonyfadísz, focilabda, zöld szegélyekkel, d: 5 cm 2269953
12033
404
Flea Market
Retró karácsonyfadísz, piros-arany-zöld színű csavart jégcsap, h: 14 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft