15175.
404. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Tanulmányok Békéscsaba történetéből. Szerk.: Kristó Gyula, Székely Lajos. Békéscsaba, 1970, Békéscsaba Város Tanácsa Végrehajtó Bizottságának kiadása. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban. Megjelent 3000 példányban.