15041.
404. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
4 800 Ft
12,97 EUR, 14,12 USD
[Karl Müller] Müller Károly: Cook, a tengerész. Cook James kapitány élete, utjai és halála. A déli tenger szigetvilágának rövid ismertetése. Dr. Müller Károly nyomán a mívelt magyar olvasó közönségnek oktató olvasmányúl nyújtja Dr. Fésűs György. Pozsony-Bp.,[1888], Stampfel Károly, 1 t.+2+304 p. Szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. KIadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a címlap kijár, egy javított lappal