15043.
404. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Keöpe Viktor (1883-1970): Cejlon, az éden szigete. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., [1934], Franklin, 189+3 p.+24 (Fekete-fehér fotók) t. Szövegközi 3 térképpel (2 levélen.) Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, a borítón és a gerincen kopásnyomokkal, kis sérüléssel.