Baktay Ervin: Körösi Csoma Sándor. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000006/Baktay-Ervin-Korosi-Csoma-Sandor-Bp-1962-Gondolat-Fekete-feher-fotokkal-illusztralva-Ki~II2462243
2462243
15065
404
900
Books: Travelling, Local History
Leírás: Baktay Ervin: Körösi Csoma Sándor. Bp., 1962, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, ex libris-szel.
: tánczos_gábor