Az 1956-os forradalom és szabadságharc eseményei Győr-Sopron megyében. Forráskötet. Győr, 2006., Győr-Moson-Sopron Megye Győri Levéltára. Kiadói papírkötés.
Szabó Ferenc: Társadalom, művelődés Zsigmond törvényeiben. Kolozsvári-szegedi értekezések a magyar művelődéstörténelem köréből. XIII. sz. Békéscsaba, 1927., "Körösvidék", 140+IV p. Kiadói papírkötés, foltos lapélekkel, volt könyvtári példány, laza kötéssel, a gerincen kis sérüléssel.
Magyarságtudomány és nemzetnevelés. Szerk.: Kiss Árpád, Kovács Máté. Írták : Balogh Béla, Bárczi Géza, Boda István, Hankiss János, Karácsony Sándor, Kiss Árpád, Kovács Máté, Mendöl Tibor, Molnár C. Pál, Molnár József, Némedi Lajos, Váradi Imre. Debrecen, 1944, Debreceni Könyvek. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, intézményi bélyegzővel.
Dr. Bottyán Árpád: Szkíták a magyar alföldön. Régészeti füzetek 1. Kézirat gyanánt. Bp., 1955, Magyar Nemzeti Múzeum-Történeti Múzeum. Fekete-fehér képmellékletekkel. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, részben szétvált fűzéssel, a lapok egy része kijár. Megjelent 200 példányban. Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus autográf tulajdonosi névbejegyzésével és jegyzeteivel.
Így történt. 1914-1930 fényképekben. Szerk.: Dormándi László. Tipográfia és montázs: Kner Albert. Ignotus előszavával. Bp., 1931., Magyar Hírlap, (Pantheon-ny.), 284+3 p. Nagyon gazdag fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült, hiányos borítóval, sérült gerinccel és kötéssel, foltos lapokkal, kissé dohos, rossz állapotban.
Bay Ferenc: Napóleon Magyarországon. A császár és katonái Győr városában. Bp., 1941, Officina. Félvászon kötésben, kiadói sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.