Tétel

Kikiáltási ár:

5 000 Ft

13

Leírás:

A magyarság néprajza. I-IV. kötet. Szerk.: Czakó Elemér. I-II. kötet: Bátky Zsigmond,Győrffy István,Viski Károly: A magyarság tárgyi néprajza. III-IV. kötet: Berze-Nagy János,Kodály Zoltán, Lajtha László, Szendrey Zsigmond, Viski Károly és mások: A magyarság szellemi néprajza. Bp.,én. Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott félbőr kötés, kopott borítóval és kissé sérült, kopott gerinccel, volt könyvtári példány.

Megosztás:

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2022 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.