Lennhossék Mihály: Az ember helye. Kultura és Tudomány. Bp., 1915, Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, néhány lapon bejelölésekkel, aláhúzásokkal.