Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 180

Székely András: Kós Károly. Bp., 1979, Corvina,(Offset-ny.), 12 p+12 t.. Kós Károly grafikai munkásságának bemutatása, színes illusztrált kiadvány. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói illusztrált, papír mappában, hiánytalanul, kissé kopott borítóval.
16599.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16600.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
R. Bajkay Éva: Uitz Béla. Bp., 1977, Corvina, 12 p.+ 12 t. Magyar, angol, német és orosz nyelven. Uitz Béla műveinek 12 ofszet reprodukcióival. Kiadói kissé kopott karton mappában.
16601.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Kondor Béla. Szerk.: Körner Éva. Bp., 1969., Corvina,(Offset-ny.), 4 p.+12 (reprodukciók) t. Kiadói illusztrált, szakadt, sérült és foltos mappában, borító elvált a mappától, hiánytalanul.
16602.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Vajda Lajos tizenkét grafikája. Mándy Stefánia bevezetőjével. Bp., 1971, Corvina, 8 p. + 12 t. Megjelent 3000 példányban. Kiadói szakadt, foltos papírmappában. Vajda Lajos műveinek 12 db ofszet reprodukciójával. Lapok kissé hullámosak.
16603.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Barcsay, Vajda, Ámos, Korniss, Anna, Bálint. Antal-Lusztig-Gyűjtemény 1. /Antal-Lusztig-Collection 1. Debrecen, 2018, Déri Múzeum. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, műanyag védőfóliában.
16604.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zsupán Edina (szerk.): ,,Az ország díszére. A Corvina könyvtár budai műhelye. Bp., 2020, Országos Széchényi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
16605.

Zsupán Edina (szerk.): ,,Az ország díszére". A Corvina könyvtár budai műhelye. Bp., 2020, Országos Széchényi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16606.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Deuncan Evans: Klasszikus akt fotózás. A legjobb aktfotók technikái. Bp., 2004. Alexandra. Kiadói papírkötésben
16607.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16608.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Zórád Ernő: Egy vándorfestő ifjúságai. (1911-1951). Bp., [2003], VISUall Kft./kArton Karikatúra és Képregény Múzeum Alapítvány. 271 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. A szerző által Ludwig Emil (1952- ) újságíró részére DEDIKÁLT példány.
16609.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Art of the world 8 kötet a sorozatból New York, 1959-1966. Greystone. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
16610.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft