Ehrenreich Ádám Sándor (184-1852) metszése, Hofbauer János (1803-1839): Rudnay Sándor (1760-1831) bíboros, esztergomi érsek portréja, 1831-35 körül. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
Hugo S. (?-?), feltehetően XX. sz.: Buda látképe Pest felől, híddal a Dunán. Rézmetszet, papír, üvegezett fa keretben, 15x19 cm. Rózsás címerrel és zöveggel a kép fölött: " Leopold Vogel, Mode-Schnittwaren Handlung in der Festung Ofen, zur goldenen Rose in seinem Hause am Parade Platz No. 92 empfiehlt sich auch mit ungarischen Weinen (...)", azaz divat és rőfös áru mellett borkereskedéssel is foglalkozott Leopold Vogel "A rózsához" nevű üzlete a korabeli budai várnegyedben.
cca 1853 Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából: Máramaros-Sziget és Szlatina, A Pietroszai havasok Borsánál Varsányi.kőrajza. / Lithograhy 21x27 cm
18 db Boccaccio illusztráció: François Boucher, Charles Eisen és Hubert François Gravelot rézmetszeteivel és könyvdíszeivel 1757-ben megjelent Londoni Boccaccio-kiadás után készült nyomatok, az 1931-ben a Könyvkedvelők kiadásában megjelent Boccaccio kötetekből. Foltos. 12x7 cm