Metszetek

Tételek száma: 59

Ehrenreich Ádám Sándor (184-1852) metszése, Hofbauer János (1803-1839): Rudnay Sándor (1760-1831) bíboros, esztergomi érsek portréja, 1831-35 körül. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, üvegezett fa keretben, 30×21 cm
10633.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
14
cca 1860 5 db régi réz és acélmetszet, görög és antik témákkal. hártyapapíros kartonon. Lap méret 24x16 cm
10634.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10635.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
cca 1853 Kubinyi Ferenc: Magyarország és Erdély képekben c munkából: Máramaros-Sziget és Szlatina, A Pietroszai havasok Borsánál Varsányi.kőrajza. / Lithograhy 21x27 cm
10636.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1850 Vác (Waitzen) látképe, Hildbh. Bibliogr. Institut, acélmetszet, 11×15 cm
10637.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
1853 Nógrád várának látképe, papír, fametszet, in: Magyarország és Erdély képekben III. kötet, 27x20 cm
10638.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1850 Esztergom / Gran in Ungarn, acélmetszet, Hildburghausen, Kunstanstalt des Bibliographisches Institut, 11×15 cm
10639.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
10640.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
10641.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10642.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
cca 1800-1900 6 db metszet (Életképek, portrék, látkép) klf. technikák, papír, egyik foltos és kissé sérült, 9,5x7 és 17x23 cm közötti méretben
10643.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
18 db Boccaccio illusztráció: François Boucher, Charles Eisen és Hubert François Gravelot rézmetszeteivel és könyvdíszeivel 1757-ben megjelent Londoni Boccaccio-kiadás után készült nyomatok, az 1931-ben a Könyvkedvelők kiadásában megjelent Boccaccio kötetekből. Foltos. 12x7 cm
10644.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft