Tuka László (1924-2007): Soproni tűztorony. Rézkarc, papír, jelzett, l... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500009/Tuka-Laszlo-1924-2007-Soproni-tuztorony-Rezkarc-papir-jelzett-lapszeli-szakadassal-ki~II2497158
2497158
10315
404
3200
Leírás: Tuka László (1924-2007): Soproni tűztorony. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli szakadással, kissé vetemedett, 39x19,5 cm.
: karap_norbert