Megyeri József (?-): Téli táj. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben, 33... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500009/Megyeri-Jozsef-Teli-taj-Olaj-farost-Dekorativ-fa-keretben-33C39745-cm~II2497200
2497200
10202
404
Leírás: Megyeri József (?-): Téli táj. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben, 33×45 cm
: pelikán_kristóf