Győrffy István (1890-1970): Férfi portré, 1920-30 körül. Olaj, vászon.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500009/Gyorffy-Istvan-1890-1970-Ferfi-portre-1920-30-korul-Olaj-vaszon-Jelzes-nelkul-Hat~II2492169
2492169
10119
404
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,43 EUR , 35,29 USD
Leírás: Győrffy István (1890-1970): Férfi portré, 1920-30 körül. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Hátoldalán címkén feliratozott. 55x48 cm
: pelikán_kristóf