Feigel Viktor (?-): Őszi színek. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán cím... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500009/Feigel-Viktor-Oszi-szinek-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-cimken-feliratozott-Dekora~II2492494
2492494
10090
404
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,32 EUR , 26,47 USD
Leírás: Feigel Viktor (?-): Őszi színek. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív, szecessziós fa keretben, 23×18 cm
: tm
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: