Festmények és grafikák Tételek száma: 346
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2497163
10314
404
3800
Tuka László (1924-2007): Hóolvadás. Rézkarc, papír, jelzett, kissé vetemedett, 39x27,5 cm. 2497158
10315
404
3200
Tuka László (1924-2007): Soproni tűztorony. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli szakadással, kissé vetemedett, 39x19,5 cm. 2497154
10316
404
3800
Tuka László (1924-2007): Balaton-felvidék. Rézkarc, papír, jelzett, kissé vetemedett, 28x37 cm. 2497152
10317
404
3800
Tuka László (1924-2007): Tiszai holtág. Rézkarc, papír, jelzett, kissé vetemedett, 27,5x41 cm. 2470314
10318
404
Tulipán László (1943-2007): Cigánykaraván. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/87), üvegezett fa keretben, lap szélén apró foltokkal, 29×39 cm 2497478
10319
404
Tuszkay Márton (1884-1944): Katona a fronton. ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 15x20 cm 2403687
10320
404
24000
Tuzson-Berczeli Péter (1966 - ): Parafrázis 01. VI. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 5/15. 38,5x32 cm. 2492186
10321
404
Udvary Pál (1900-1987): Kamara erdő. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben. 28×40 cm 2495560
10322
404
24000
Uhrin Tibor, Cs. (1936 - ): Vakáció. Zománc, fém, fára applikálva. Jelzett, 20x40 cm 2474636
10323
404
8500
Ujváry Lajos (1925-2006): "Béke" szobor a kultúrház előtt. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett. 35x24 cm 2474640
10324
404
15000
Ujváry Lajos (1925-2006): Szőlő présházzal. Tus, papír, jelzett. Vékony kartonra kasírozva. 25x20 cm 2447915
10325
404
8500
Ujváry Lajos (1925-2006): Irénke beteg, 1966. Akvarell, kréta, papír, jelzett. 29,5x40,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft