Olvashatatlan jelzéssel (...Lajos?), XX. sz. elején működött magyar fe... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/404/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~500002/Olvashatatlan-jelzessel-Lajos-XX-sz-elejen-mukodott-magyar-festo-alkotasa-Faluvege~II2492772
2492772
10350
404
24000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 64,86 EUR , 70,59 USD
Leírás: Olvashatatlan jelzéssel (...Lajos?), XX. sz. elején működött magyar festő alkotása: Faluvége (Erdély?), 1909. Olaj, karton, fa keretben, 30×45 cm
: pelikán_kristóf
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: