10515.
404. Lezárult gyorsárverés
Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Olvashatatlan (S...) jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött festő alkotása: Portré. Olaj, rétegelt lemez, vetemedéssel, 56,5x43,5 cm