Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 244
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2474221
10492
404
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Vasné jelzéssel: Naplemente, tevék, pálmafák... Olaj, karton, kissé deformált. Kissé kopott, dekoratív fa keretben. 40x62 cm 2470758
10493
404
Vaszary jelzéssel: Virágok. Pasztell, papír, sérült, paszpartuban, 55x44 cm 2191405
10494
404
Vida Z 1942 jelzéssel: Kisfiú portréja. Pasztell, papír. Sérült, üvegezett fa keretben, 42,5×33,5 cm 2473839
10495
404
Viola jelzéssel: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír, 21,5×30,5 cm 2494837
10496
404
Vörös Géza jelzéssel: Háztetők felett. Olaj, vászon, 60x84 cm 2432246
10497
404
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Rézkarc, papír. Lap széle foltos, lap teteje sérült, 12,5x13 cm 2493161
10498
404
Olvashatatlan (La...) jelzéssel: Karikatúra, London, 1932. Ceruza, papír, jelzett, 23×16,5 cm 2495505
10499
404
Egy kisebb mappányi vegyes akvarell és grafika, többségében jelzett, vegyes technika és méret, összesen 9 db 2497377
10500
404
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Akvarell, papír. Dekoratív, üvegezett fa keretben. 41x59 cm 2294261
10501
404
Olvashatatlan jelzéssel: Karikatúra, tus-akvarell, papír, 15×11 cm 2440596
10502
404
Olvashatatlan jelzéssel: Nyári munkában. Olaj, vászon. 41,5×58,5 cm 2471900
10503
404
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, vászon. 61x31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft