Üvegtárgyak Tételek száma: 133
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2351864
11503
403
Glass-objects
Anyagában színezett vörös üvegcsizma dísz, hibátlan, 15x9,5 cm 2270383
11504
403
Glass-objects
Budafoki borpalackozó vállalat feliratú üveg, kopásokkal az alján, m: 28 cm 2434250
11505
403
Glass-objects
Lamprecht's No.36587 gyógyszeres üvegcse, dugó nélkül, kopott, m: 9,5 cm 2012606
11506
403
Glass-objects
Kristály csatos üveg, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2441482
11507
403
Glass-objects
Bordó kristály váza, gazdag csiszolással. Apró csorba. 19,5 cm 2415875
11508
403
Glass-objects
Metszett üveg hamutál, ragasztásnyomokkal, 13x13x4 cm 2448492
11509
403
Glass-objects
Csizma formájú üveg korsó, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm 2416691
11510
403
Glass-objects
Muranoi virág alakú üvegdísz, anyagában színezett, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, 15x11,5x13 cm 2416498
11511
403
Glass-objects
9 db kristály kupica, metszettek, kis csorbákkal, m: 6 cm 2450408
11512
403
Glass-objects
Rubinvörös kristály váza, két rétegű, csiszolt, hámozott, apró csorbákkal, kis kopással, m: 24,5 cm 2456206
11513
403
Glass-objects
Nagyméretű (2,5 l) üveg kancsó, peremén kis hibával, m: 24 cm 2127834
11514
403
100
Glass-objects
Matt felületű modern üveg gyertyatartó, m: 8 cm, d: 7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft