Porcelán tojás, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, alján kisebb repedé... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Porcelan-tojas-matricas-jelzett-kopasnyomokkal-aljan-kisebb-repedessel-m-20-cm~II2483601
2483601
11459
403
Leírás: Porcelán tojás, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, alján kisebb repedéssel, m: 20 cm
: karap_norbert