Japán doboz d:17cm és fedeles díszváza m:15cm. Matricás porcelán apró... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Japan-doboz-d17cm-es-fedeles-diszvaza-m15cm-Matricas-porcelan-apro-kopasokkal-Jelzett~II2476262
2476262
11410
403
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: Japán doboz d:17cm és fedeles díszváza m:15cm. Matricás porcelán apró kopásokkal. Jelzett.
: pelikán_kristóf