Hollóházi porcelán süteményes készlet 6+1 db Matricás, jelzett, minimá... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-porcelan-sutemenyes-keszlet-6plus1-db-Matricas-jelzett-minimalis-kopassal~II2458110
2458110
11286
403
Leírás: Hollóházi porcelán süteményes készlet 6+1 db Matricás, jelzett, minimális kopással
: karap_norbert