3 db állatfigura, kézzel festett porcelán, részben jelzett (Drasche, A... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/403/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/3-db-allatfigura-kezzel-festett-porcelan-reszben-jelzett-Drasche-Aquincum-kacsa-5cm-papagC3~II2473581
2473581
11409
403
Leírás: 3 db állatfigura, kézzel festett porcelán, részben jelzett (Drasche, Aquincum) kacsa 5cm, papagáj 14cm, mókus 13,5cm. Apró kopásokkal.
: karap_norbert