Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 53

DN Vásárhelyi Pál 1759-1846 / OVIBER jelzetlen Ag emlékérem dísztokban (31,18g/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo., ujjlenyomat
30709.

DN "Vásárhelyi Pál 1759-1846 / OVIBER" jelzetlen Ag emlékérem dísztokban (31,18g/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo., ujjlenyomat

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
DN Országos Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság aranyozott Br emlékérem, műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)
30710.

DN "Országos Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság" aranyozott Br emlékérem, műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
DN Lovas Br díjérem, fekete-fehér-piros szalagon T:2
30711.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Szekszárd - Borkút egyoldalas, öntött Br emlékérem díszdobozban (96mm) T:2
30712.

DN "Szekszárd - Borkút" egyoldalas, öntött Br emlékérem díszdobozban (96mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1996. Olimpia megnyitó ünnepség fém jelvény T:1-
30713.

Amerikai Egyesült Államok 1996. "Olimpia megnyitó ünnepség" fém jelvény T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ausztrália 2000. Olimpia, megnyitóünnepség fém jelvény (2x) + Kenguru fém jelvény (2x) + Adidas súlyemelő fém jelvény T:1,1-
30714.

Ausztrália 2000. "Olimpia, megnyitóünnepség" fém jelvény (2x) + "Kenguru" fém jelvény (2x) + "Adidas súlyemelő" fém jelvény T:1,1-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Csehszlovákia ~1930. Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2- ezüstözés kopott Czechoslovakia~1930. Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia silvered Br medallion (40mm) C:VF silvering is worn
30715.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Csehszlovákia ~1930. Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség Br és ezüstözött Br díjérem (40mm, 2xklf) T:2- Czechoslovakia~1930. Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia Br and silvered Br medallion (40mm, 2xdiff) C:VF
30716.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Franciaország 2005. Bagneux városháza / Sport díjérem 2005 aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:1 France 2005. Town hall of Bagneux / Sport medallion 2005 gilt metal sport medallion on neck ribbon, in original case (80mm) C:UNC
30717.

Kikiáltási ár:
800 Ft
NSZK 1972. Altenerding 1972 aranyozott, műgyantás fém jelvény szalagon (105x53mm) + 3. Nemzetközi Túranap TSV Altfraunhofen - Altniederbayern Br jelvény B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN (80x72mm) T:1- FRG 1972. Alternerding 1972 gilt metal badge with ribbon (105x53mm) + 3th International Hiking Day TSV Altfrauenhofen - Altniederbayern Br bagde with makers mark B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN (80x72mm) C:AU
30718.

NSZK 1972. "Altenerding 1972" aranyozott, műgyantás fém jelvény szalagon (105x53mm) + "3. Nemzetközi Túranap TSV Altfraunhofen - Altniederbayern" Br jelvény "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN" (80x72mm) T:1- FRG 1972. "Alternerding 1972" gilt metal badge with ribbon (105x53mm) + "3th International Hiking Day TSV Altfrauenhofen - Altniederbayern" Br bagde with makers mark "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN" (80x72mm) C:AU

Kikiáltási ár:
800 Ft
NSZK 1972. Wartenbergi Túranap 1972 - Luis Trenker + Moosburgi túrabarátok - Téli túra aranyozott, festett Br és Br jelvények szalagon (90x48mm, 85x53mm) T:1- FRG 1972. Volkswandertag Wartenberg (Hiking Day of Wartenberg) + Wanderfreunde Moosburg (Hiking Friends of Moosburg gilt, painted Br and Br badges on ribbon (90x48mm, 85x53mm) C:AU
30719.

NSZK 1972. "Wartenbergi Túranap 1972 - Luis Trenker" + "Moosburgi túrabarátok - Téli túra" aranyozott, festett Br és Br jelvények szalagon (90x48mm, 85x53mm) T:1- FRG 1972. "Volkswandertag Wartenberg (Hiking Day of Wartenberg)" + "Wanderfreunde Moosburg (Hiking Friends of Moosburg" gilt, painted Br and Br badges on ribbon (90x48mm, 85x53mm) C:AU

Kikiáltási ár:
800 Ft
NSZK 1972. 1. Nemzetközi Túranap S.C. Wasentegernbach 1972 ezüstözött fém jelvény DESCHLER MÜNCHEN 90 gyártói jelzéssel (100x50mm) + 3. Nemzetközi Túranap, Vilsbiburg 1972 aranyozott, festett fém jelvény (95x44mm) + EGL Harting 1972 aranyozott fém jelvény szalagon DESCHLER MÜNCHEN 90 gyártói jelzéssel (128x52mm) T:1- FRG 1972. 1. Int. Volkswandertag (1st International Hiking Day) S.C. Wasentegernbach 1972 silver plated metal badge with makers mark DESCHLER MÜNCHEN 90 (100x50mm) + 3. Internatioinale Volkswanderung (3rd International Hiking Day) Vilsbiburg 1972 gilt, painted metal badge (95x44mm) + RGL Harting 1972 gilt metal badge with ribbon, with makers mark DESCHLER MÜNCHEN 90 (128x52mm) C:AU
30720.

NSZK 1972. "1. Nemzetközi Túranap S.C. Wasentegernbach 1972" ezüstözött fém jelvény "DESCHLER MÜNCHEN 90" gyártói jelzéssel (100x50mm) + "3. Nemzetközi Túranap, Vilsbiburg 1972" aranyozott, festett fém jelvény (95x44mm) + "EGL Harting 1972" aranyozott fém jelvény szalagon "DESCHLER MÜNCHEN 90" gyártói jelzéssel (128x52mm) T:1- FRG 1972. "1. Int. Volkswandertag (1st International Hiking Day) S.C. Wasentegernbach 1972" silver plated metal badge with makers mark "DESCHLER MÜNCHEN 90" (100x50mm) + "3. Internatioinale Volkswanderung (3rd International Hiking Day) Vilsbiburg 1972" gilt, painted metal badge (95x44mm) + "RGL Harting 1972" gilt metal badge with ribbon, with makers mark "DESCHLER MÜNCHEN 90" (128x52mm) C:AU

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft