Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 53
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2442906
30709
403
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
DN "Vásárhelyi Pál 1759-1846 / OVIBER" jelzetlen Ag emlékérem dísztokban (31,18g/42,5mm) T:1 (eredetileg PP) fo., ujjlenyomat 2479913
30710
403
Numizmatika
DN "Országos Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság" aranyozott Br emlékérem, műanyag tokban (65mm) T:1 (eredetileg PP) 2442960
30711
403
Numizmatika
DN Lovas Br díjérem, fekete-fehér-piros szalagon T:2 2389678
30712
403
Numizmatika
DN "Szekszárd - Borkút" egyoldalas, öntött Br emlékérem díszdobozban (96mm) T:2 2389711
30713
403
Numizmatika
Amerikai Egyesült Államok 1996. "Olimpia megnyitó ünnepség" fém jelvény T:1- 2389701
30714
403
Numizmatika
Ausztrália 2000. "Olimpia, megnyitóünnepség" fém jelvény (2x) + "Kenguru" fém jelvény (2x) + "Adidas súlyemelő" fém jelvény T:1,1- 2261308
30715
403
Numizmatika
Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" ezüstözött Br díjérem (40mm) T:2- ezüstözés kopott
Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" silvered Br medallion (40mm) C:VF silvering is worn 2336762
30716
403
Numizmatika
Csehszlovákia ~1930. "Jövődet ép tested védi / Csehszl. Magyar Testnevelő Szövetség" Br és ezüstözött Br díjérem (40mm, 2xklf) T:2-
Czechoslovakia~1930. "Your healthy body defends your future / Hungarian Association of Physical Education in Czechslovakia" Br and silvered Br medallion (40mm, 2xdiff) C:VF 2390703
30717
403
Numizmatika
Franciaország 2005. "Bagneux városháza / Sport díjérem 2005" aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:1
France 2005. "Town hall of Bagneux / Sport medallion 2005" gilt metal sport medallion on neck ribbon, in original case (80mm) C:UNC 2391867
30718
403
Numizmatika
NSZK 1972. "Altenerding 1972" aranyozott, műgyantás fém jelvény szalagon (105x53mm) + "3. Nemzetközi Túranap TSV Altfraunhofen - Altniederbayern" Br jelvény "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN" (80x72mm) T:1-
FRG 1972. "Alternerding 1972" gilt metal badge with ribbon (105x53mm) + "3th International Hiking Day TSV Altfrauenhofen - Altniederbayern" Br bagde with makers mark "B. LAIB 7531 PFORZHEIM / EISINGEN" (80x72mm) C:AU 2391756
30719
403
Numizmatika
NSZK 1972. "Wartenbergi Túranap 1972 - Luis Trenker" + "Moosburgi túrabarátok - Téli túra" aranyozott, festett Br és Br jelvények szalagon (90x48mm, 85x53mm) T:1-
FRG 1972. "Volkswandertag Wartenberg (Hiking Day of Wartenberg)" + "Wanderfreunde Moosburg (Hiking Friends of Moosburg" gilt, painted Br and Br badges on ribbon (90x48mm, 85x53mm) C:AU 2391776
30720
403
Numizmatika
NSZK 1972. "1. Nemzetközi Túranap S.C. Wasentegernbach 1972" ezüstözött fém jelvény "DESCHLER MÜNCHEN 90" gyártói jelzéssel (100x50mm) + "3. Nemzetközi Túranap, Vilsbiburg 1972" aranyozott, festett fém jelvény (95x44mm) + "EGL Harting 1972" aranyozott fém jelvény szalagon "DESCHLER MÜNCHEN 90" gyártói jelzéssel (128x52mm) T:1-
FRG 1972. "1. Int. Volkswandertag (1st International Hiking Day) S.C. Wasentegernbach 1972" silver plated metal badge with makers mark "DESCHLER MÜNCHEN 90" (100x50mm) + "3. Internatioinale Volkswanderung (3rd International Hiking Day) Vilsbiburg 1972" gilt, painted metal badge (95x44mm) + "RGL Harting 1972" gilt metal badge with ribbon, with makers mark "DESCHLER MÜNCHEN 90" (128x52mm) C:AU Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft