Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 69

8db-os vegyes szocialista kitüntetés, jelvény tétel, közte több saját tokban, közte Eredményes nevelői munkáért mázas kerámia emlékérem tokban (88mm) + 1975. Pedagógus Szolgálati Emlékérem Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2
31601.

8db-os vegyes szocialista kitüntetés, jelvény tétel, közte több saját tokban, közte "Eredményes nevelői munkáért" mázas kerámia emlékérem tokban (88mm) + 1975. "Pedagógus Szolgálati Emlékérem" Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Vegyes 5db-os törzsgárda jelvény tétel, benne: Egyetértés M.G.T.Sz. - Lászlófalva 20 év után, Lajtaplastik, Állateü Munkáért 30 év után, Kiváló Szervezeti Munkáért - KIOSZ, Ültetvényterv. Mind zománcozott T:1-,2
31602.

Vegyes 5db-os törzsgárda jelvény tétel, benne: "Egyetértés M.G.T.Sz. - Lászlófalva" 20 év után, "Lajtaplastik", "Állateü Munkáért" 30 év után, "Kiváló Szervezeti Munkáért - KIOSZ", "Ültetvényterv". Mind zománcozott T:1-,2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
24db-os, főleg szocialista jelvény tétel T:vegyes
31603.

Kikiáltási ár:
800 Ft
57db vegyes magyar és külföldi, főleg szocialista jelvény T:vegyes
31604.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~50db-os szocialista jelvény, emlékérem, kitüntető jelvény, egyenruha vállap tétel, közte IKV Törzsgárda zománcozott Br jelvény igazolvánnyal + Kiss Nagy András (1930-1997) ~1970. Kossuth Könyvkiadó - Kiváló Terjesztő fém emlékérem (50mm) T:vegyes
31605.

~50db-os szocialista jelvény, emlékérem, kitüntető jelvény, egyenruha vállap tétel, közte "IKV Törzsgárda" zománcozott Br jelvény igazolvánnyal + Kiss Nagy András (1930-1997) ~1970. "Kossuth Könyvkiadó - Kiváló Terjesztő" fém emlékérem (50mm) T:vegyes

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
25db-os vegyes magyar és külföldi szocialista jelvény T:vegyes
31606.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13db vegyes szocialista kitüntetés, jelvény, közte Egység Bajnokság + 11db vegyes szocialista kitüntetés, jelvény, asztaldísz, közte Egység Bajnokság T:2,2-
31607.

13db vegyes szocialista kitüntetés, jelvény, közte "Egység Bajnokság" + 11db vegyes szocialista kitüntetés, jelvény, asztaldísz, közte "Egység Bajnokság" T:2,2-

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes 27db-os magyar és külföldi jelvény tétel, nagyrészt a szocialista időszakból, közte 1975. I. Magyar Szovjet Ifjúsági Barátság Fesztivál Br lemezjelvény (~51mm) T:1-
31608.

Vegyes 27db-os magyar és külföldi jelvény tétel, nagyrészt a szocialista időszakból, közte 1975. "I. Magyar Szovjet Ifjúsági Barátság Fesztivál" Br lemezjelvény (~51mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Vegyes: Iván István (1905-1968) 1950. Magyar Tekéző Szövetség 1934 - Apró Antal V. (verseny) díj 1950. II. Br díjérem. A díjat Apró Antalról, volt kommunista politikusról, az MDP, majd az MSZMP képviselőjéről nevezték el, aki 1948 és 1950 között a Magyar Tekézők Szövetségének országos elnöki pozícióját töltötte be. (66mm) + 1955. Budapesti Testnevelési és Sportbizottság F. III. O. B. Tart. fém díjérem. Szign.: Szentesy + Svájc 1960. Sissach Fasnacht 1960 Br jelvény Louis Meyer & Co. Zürich gyártói jelzéssel (31x35mm) + DN Magasugró Br díjérem (33mm) + Franciaország 2005. Bagneux városháza / Sport díjérem 2005 aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:2
31609.

Vegyes: Iván István (1905-1968) 1950. "Magyar Tekéző Szövetség 1934 - Apró Antal V. (verseny) díj 1950. II." Br díjérem. A díjat Apró Antalról, volt kommunista politikusról, az MDP, majd az MSZMP képviselőjéről nevezték el, aki 1948 és 1950 között a Magyar Tekézők Szövetségének országos elnöki pozícióját töltötte be. (66mm) + 1955. "Budapesti Testnevelési és Sportbizottság F. III. O. B. Tart." fém díjérem. Szign.: Szentesy + Svájc 1960. "Sissach Fasnacht 1960" Br jelvény "Louis Meyer & Co. Zürich" gyártói jelzéssel (31x35mm) + DN Magasugró Br díjérem (33mm) + Franciaország 2005. "Bagneux városháza / Sport díjérem 2005" aranyozott, műgyantás fém díjérem nyakszalagon, eredeti tokban (80mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft