31578.
403. Lezárult gyorsárverés
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
2002. "Parma Fidei - A hit pajzsa" aranyozott, peremén jelzett Ag kitüntetés, eredeti mellszalaggal (35,14g/0.925/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)