Szerda. Tudományos és művészeti folyóirat. I. évfolyam. 2. szám Bp., 1906. (Hornyánszky.) Összesen 7 száma jelent meg a Nyugat szellemi elődjének tekinthető lapnak. Sérült borítóval
1909-1910 Világkrónika. Képes folyóirat a magyar nép számára. Szerk.: a "Vasárnapi Ujság" és a "Képes Néplap" munkatársai. Harmincharmadik majdnem teljes évfolyam, 2-52 sz.; harmincnegyedik teljes évfolyam, 1-52. sz. Bp., 1909-1910, Franklin, 4+9-416;4+416 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Egybekötve, korabeli kopott félvászon-kötésben, sérült, javított gerinccel, az utolsó lap javított, kissé foltos lapokkal.
1910 Egyházi kimutatás az 1900-1909. években begyűjtött péterfillérekről, kerületek és évek szerint lebontva, Veszprém, Egyházmegyei Könyvnyomda, 16 p.